Prihlasovanie do 5. ročníka národného oceňovania Angažovaná škola - národná cena za service learningový projekt a medzinárodného oceňovania Regional Service-Learning Award je otvorené.

Vážený predkladateľ prihlášky,

vitajte v 5. ročníku žiadosti o značku Angažovaná škola, ktorá je súčasťou medzinárodného oceňovania Regional Service-Learning Award (RSLA).

Skôr ako začnete vypĺňať formulár žiadosti, POZORNE SI PREČÍTAJTE Podmienky podania žiadosti, kde nájdete všetky dôležité informácie. Odporúčame, aby tento formulár vyplnil koordinátor/riaditeľ/učiteľ/výchovný poradca, ktorý projekt so žiakmi realizoval. Aby ste mohli podať prihlášku do Angažovanej školy, musíte mať súhlas riaditeľa školy na prihlásenie projektu prezentovaného v tomto formulári.

Oprávnené projekty pre 5. ročník Angažovanej školy sú projekty, ktoré boli realizované v období od júna 2023 do júna 2024. Ak bol projekt realizovaný v inom dátume, nebude ho možné akceptovať.

Uzávierka prihlášok je 14. júla 2024.

PODAŤ PRIHLÁŠKU DO 5. ROČNÍKA

TECHNICKÉ INFORMÁCIE AKO PODAŤ PRIHLÁŠKU:

1. Skôr ako začnete podávať prihlášku online, prezrite si nižšie celý formulár žiadosti so všetkými otázkami, na ktoré je potrebné odpovedať. TOTO NIE JE PRIHLÁŠKA, IBA JEJ VZOR. Prihlášku nájdete na www.angazovanaskola.sk.
  2. Venujte prosím pozornosť tomu, že bude nutné vloženie odkazu na váš priečinok na disku Google (alebo podobný elektronický súbor) do ktorého budete vkladať prílohy - fotky, videá, prezenčné listiny, pozvánky či iné dôkazy vykonaných aktivít v týchto 4 subkategóriách:

A Akademické/kurikulum (napr. vzdelávacie ciele, prispôsobené plánovanie, špecifické vzdelávacie aktivity, reflexia/hodnotenie atď.).

B Zdokumentované aktivity a dôkazy o účasti mládeže (napr. ciele služby a relevantné akcie v prospech komunity, obrázky, videá,...)

C Partnerstvá (napr. zmluvy/dohody, akcie, fotografie, zápisnice zo stretnutí, e-mailové správy atď.).

D Iné (voliteľné: úryvky z médií, správy, grafy, nástroje používané na diagnostiku/reflexiu/hodnotenie, posudky študentov alebo príjemcov, program aktivít, audio-video nahrávky, brožúry atď.).

1. Pred vyplnením celej prihlášky v online formáte sa uistite, že ste si pripravili všetky prílohy. V otázke 30 budete musieť poskytnúť odkaz na zdieľľaný disk, kde umiestnite všetky prílohy, ktoré ste tam vložili (prosím nezabudnite aj povoliť prístup k týmto prílohám na disku). V prípade technických problémov kontaktujte: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  1. Až po vyplnení celej prihlášky bude možné prihlášku odoslať.
  1. Po stlačení tlačidla ODOSLAŤ dostanete automatický email s potvrdením.

Veľa šťastia!

V prípade otázok kontaktujte: Daniela Ivanová, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., +421 945 445 995.